• AGENDA

    AGENDA

    L'Agenda de Canal 21 Ebre

  • POLIESPORTIU

    POLIESPORTIU

    Entrevista a Sisco Pepió i Davante McCallam (CB Cantaires)

    Poliesportiu, 10 de gener de 2017

  • PRIMERA COLUMNA

    PRIMERA COLUMNA

    Entrevista a Mercè Miralles, directora d'Empresa i Coneixement a les Terres de l'Ebre

  • DISTRICTE 21

    DISTRICTE 21

    Districte 21. 12 de gener

  • ENTRELLAT

    ENTRELLAT

    Tertúlia amb Adrià Figueres, Lorena Roldan, Joan Martin Masdéu i José Luis Aparicio

  • CALAIX DE SASTRE

    CALAIX DE SASTRE

    Calaix de Sastre - Programa 39

A LA CARTA


PROGRAMACÍO A CANAL 21


00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
02:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
02:15
El Partit
Batea vs. Gandesa
04:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de l'Aldea parlen del llibre Wonder.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Ebrebiosfera
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Fet aquí
Ebrebiosfera
12:00
Tens un racó dalt del món
Jesús Maria Tibau entrevista a Pilar Romera
12:30
Fem una ullada
Cavalcada de Reis a Tortosa
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Batea vs. Gandesa
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
23:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.

00:00
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
10:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
14:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
15:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
15:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
18:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.
20:00
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
23:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
01:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
01:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Ple de Batea
Sessió plenària ordinària de Batea.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
10:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
18:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
19:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
19:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
23:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
10:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
14:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
15:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
15:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
16:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
17:00
Primera Columna
Informatiu en directe de la mà del periodista Gustau Moreno.
18:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
19:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
19:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.
23:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.

00:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
00:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
01:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
03:00
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Ple de Batea
Sessió plenària ordinària de Batea.
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
20:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
23:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.

00:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.
00:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
03:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
03:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
09:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.
17:30
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.
20:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, conduït pel periodista Manel Ramon.
23:30
Gent del Barri
Programa conduït per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.

00:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
00:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
Recull de notícies
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
16:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fet aquí
EbreBiosfera
19:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
22:15
El Partit
Batea vs. Gandesa.

MÉS PROGRAMES

© Doble Columna S.L. | 977 58 80 32 | Av. Remolins, 24 | 43500 TORTOSA
Canal21ebre.com utilitza "cookies" per millorar l'experiència de navegació. Si segueixes navegant entendrem que ho acceptes. OK | Més informació