• FEM UNA ULLADA

    FEM UNA ULLADA

    El reportatge sobre el Festival pels refugiats d'Amposta

  • FEMU UNA ULADA

    FEMU UNA ULADA

    El concert de l’Associació Musical Verge dels Prats

  • DISTRICTE 21

    DISTRICTE 21

    Districte 21. Tertúlia social del 27 d'abril

  • TEMPS AFEGIT

    TEMPS AFEGIT

    Temps Afegit

    24 d'abril de 2017

  • POLIESPORTIU

    POLIESPORTIU

    50 Aniversari Motoclub Tortosa

    Poliesportiu. 25 d'abril de 2017

  • PRIMERA COLUMNA

    PRIMERA COLUMNA

    Entrevista a Llorenç Navarro, president de la Federació de Veïns d'Amposta

A LA CARTA


PROGRAMACÍO A CANAL 21


00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fet aquí
Protectores d'animals de les Terres de l'Ebre
01:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
01:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Ple d'Amposta
Sessió plenària ordinària d'Amposta.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
Protectores d'animals a les Terres de l'Ebre
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Vilalba dels Arcs parle de La Passió
08:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Protectores d'animals de les Terres de l'Ebre
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
15:00
Fem una ullada
Marató de la Fageda a La Sénia
15:15
Fem una ullada
Festival Solidari per als Refugiats a Amposta
15:40
Fem una ullada
Trobada de Xapes i Batucada a la Fira del Comerç de l'Aldea
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
19:00
Tens un racó dalt del món
Jesús Maria Tibau entrevista a Óscar Ramírez
19:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Flix parlen sobre el seu poble
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Flix parlen sobre el seu poble
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Fem una ullada
Trobada de Xapes i Batucada a la Fira del Comerç de l'Aldea
23:15
Fem una ullada
Marató de la Fageda de La Sénia
23:30
Fet aquí
Protectores d'animals de les Terres de l'Ebre

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
03:15
El Partit
Vilalba vs. La Sénia
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Flix parlen del seu poble
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Tens un racó dalt del món
Jesús Maria Tibau entrevista a Óscar Ramírez
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Trobada de Xapes i Batucada a la Fira del Comerç de l'Aldea
08:45
Fem una ullada
Marató de la Fageda a La Sénia
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Fet aquí
Protectores d'animals de les Terres de l'Ebre
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
15:00
Tens un racó dalt del món
Jesús Maria Tibau entrevista a Óscar Ramírez
15:30
Fet aquí
Protectores d'animals a les Terres de l'Ebre
16:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
19:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Flix parlen del seu poble
19:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
20:00
Fem una ullada
Inauguració de la Fira de l'Arròs i el Comerç de l'Aldea
20:15
Fem una ullada
Marató de la Fageda a La Sénia
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
23:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21

00:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
00:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
01:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
03:00
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
Protectores d'animals de les Terres de l'Ebre
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de Flix parlen del seu poble
08:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Fem una ullada
Sant Jordi a Terres de l'Ebre
13:00
Fem una ullada
Marató de La Fageda a La Sénia
13:15
Fem una ullada
Trobada de Xapes i Batucada a la Fira del Comerç de l'Aldea
13:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:30
Imaginari col·lectiu
Docuretrat protagonitzat per Gerard Vergés.
15:45
Fem una ullada
Diada de l'Escamarlà a La Ràpita
16:00
Ple d'Amposta
Sessió plenària ordinària d'Amposta.
18:00
Fem una ullada
Marató de La Fageda a La Sénia
18:15
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:30
El Partit
Vilalba vs. La Sénia
20:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
23:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre
01:00
Tens un racó dalt del món
Jesús Maria Tibau entrevista a Víctor Amela
01:30
Fem una ullada
Micaela's Silver Wedding a Amposta
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Ple de Amposta
Sessió plenària ordinària d'Amposta.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Aniversari de la Fundació Mercè Pla a Tortosa
08:45
Fem una ullada
Diada del Vermut a La Ràpita
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Micaela's Silver Wedding a Amposta
15:00
Fem una ullada
Diada del Vermut a La Ràpita
15:30
Fem una ullada
Aniversari de la Fundació Mercè Pla a tortosa
15:45
Fem una ullada
Fessolada popular a La Galera
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fem una ullada
Aniversari de la Fundació Mercè Pla a Tortosa
18:45
Fem una ullada
Diada del Vermut a La Ràpita
19:00
Tens un racó dalt del món
Entrevista a Víctor Amela
19:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de La Torre de l'Espanyol parlen sobre les trobades escolars
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de La Torre de l'Espanyol parlen sobre les trobades escolars
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Fem una ullada
Aniversari de la Fundació Mercè Pla a Tortosa
23:15
Fem una ullada
Diada del Vermut a La Ràpita
23:30
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre

00:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
00:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
01:00
Fem una ullada
Homenatge als nascuts el 2016 al Perelló
02:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
03:00
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
06:15
Fem una ullada
Diada del Vermut a La Ràpita
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
L'art de la Pedra en Sec a Terres de l'Ebre
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:45
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Ple de Batea
Sessió plenària ordinària de Batea.
17:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
18:45
El Partit
Aldeana vs. Alcanar
20:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
23:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.

00:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
00:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
03:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
03:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
09:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:45
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
17:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:00
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre
20:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
23:30
Fet aquí
L'art de La Pedra en Sec a Terres de l'Ebre

00:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
00:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat pel periodista Manel Ramon.
16:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
19:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Imaginari col·lectiu
Docuretrat protagonitzat per Juanito Aragonés
21:15
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
22:15
El Partit
Deltebre vs. Batea

MÉS PROGRAMES

© Doble Columna S.L. | 977 58 80 32 | Av. Remolins, 24 | 43500 TORTOSA
Canal21ebre.com utilitza "cookies" per millorar l'experiència de navegació. Si segueixes navegant entendrem que ho acceptes. OK | Més informació