• POLIESPORTIU

    POLIESPORTIU

    Entrevista a l'equip ciclista Controlpack

    Poliesportiu, 20 de febrer del 2018

  • TENS UN RACÓ DALT DEL MÓN

    TENS UN RACÓ DALT DEL MÓN

    Miracle Sala, a Tens Un Racó Dalt del Món

  • DISTRICTE 21

    DISTRICTE 21

    Districte 21. 20 de febrer

  • DESTACATS BAUBÍ

    DESTACATS BAUBÍ

    Els Destacats de Josep Baubí del 21 de febrer

  • TEMPS AFEGIT

    TEMPS AFEGIT

    Temps afegit

    19 de febrer del 2018

  • PRIMERA COLUMNA

    PRIMERA COLUMNA

    Entrevista a Miquel Carles, president del Fepromodel

A LA CARTA


PROGRAMACÍO A CANAL 21


00:00
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
02:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
02:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
03:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
06:00
Repetició de programes
Repetició de programes, ajust de programació
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
07:00
Notícies en xarxa
Notícies en xarxa desplega una mirada àmplia sobre el territori, incorporant la informació de proximitat al relat de la jornada.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
08:00
Notícies en xarxa
Notícies en xarxa desplega una mirada àmplia sobre el territori, incorporant la informació de proximitat al relat de la jornada.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
09:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Audi Padel Series
Resum informatiu del circuit de tornejos Audi Padel Series
19:00
Connecti.cat
Programa basat en les connexions en directe. Lligat a l'actualitat però no informatiu.
20:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
21:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït pel periodista Albert Pascual.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Ple de Batea
Sessió plenària ordinària de Batea.
23:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.

00:00
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
00:15
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
00:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
01:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
02:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
02:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
04:45
Anem de Festa
Premis literaris del Perelló
06:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Anem de Festa
Darrera Xim al Perelló
07:15
Anem de Festa
Cursa ciclista del Perelló
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Alcanar
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
12:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
12:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Ascó
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Anem de Festa
Premis literaris del Perelló
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
23:30
Anem de Festa
Sant Antoni al Perelló

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
01:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
01:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Ascó
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
05:30
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Alcanar
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
15:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
15:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:45
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
20:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Audi Pàdel Series
Campionat de Pàdel al I am Padel d'Amposta

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
01:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
01:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Ascó
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
05:30
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Audi Padel Series
2on Torneig de Padel Audi Series al Club I am Padel
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Ascó
19:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
19:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Anem de Festa
Sant Antoni al Perelló
23:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
03:15
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
05:00
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Alcanar
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Anem de Festa
Sant Antoni d'Ascó
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Audi Padel Series
Torneig de Padel Audi Series al Club I Am Padel
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
15:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
15:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
16:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
19:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
19:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
23:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21

00:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
00:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
01:00
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
02:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
03:00
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Anem de Festa
Festes de Sant Antoni
13:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Anem de Festa
Trobada de Bandes per Sant Antoni al Perelló
16:45
Fem una ullada
Ball de Vermout de Garcia
17:00
Anem de Festa
Festes de Sant Antoni
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
20:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
23:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.

00:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
00:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
03:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
03:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
09:00
Anem de Festa
Sant Antoni d'Alcanar
09:30
Roda de Premsa
Emisió íntegra de les rodes de premsa més destacades de la setmana.
11:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
12:30
Audi Padel Series
II Torneig de Padel Audi Series al Club I Am Padel
13:00
Anem de Festa
DarreraXim del Perelló
13:15
Fem una ullada
Sant Antoni de Tivissa
13:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
15:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
15:30
Anem de Festa
Festes de Sant Antoni al Perelló
16:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
17:30
Anem de Festa
Recull d'actes de festes majors de diferents poblacions ebrenques.
20:00
Audi Padel Series

20:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
23:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.

MÉS PROGRAMES

© Doble Columna S.L. | 977 58 80 32 | Av. Remolins, 24 | 43500 TORTOSA
Canal21ebre.com utilitza "cookies" per millorar l'experiència de navegació. Si segueixes navegant entendrem que ho acceptes. OK | Més informació